Sportovní hala F. J. Curie

Sportovní hala Znojmo je areál využívaný převážně na halové sporty. Hlavní součástí areálu je sportovní hala, která slouží oddílům basketbalu, florbalu, futsalu, házené a moderní gymnastiky. Sportovní hala je vybavena světelnou časomírou. Hala je vhodná ke sportování v oblastech jako basketbal, volejbal, házená, futsal, florbal, sálová kopaná, korfbal.


 Rozměr 23 X 45 m

 

Sportovní hala Dvořákova

Sportovní hala Dvořákova je víceúčelová sportovní hala a nabízí tato sportoviště:

  • tenis
  • 2x badminton
  • 2x squash
  • posilovna včetně spinningu
  • sauna
  • regenerační bazén s parní kabinkou

Sportovní hala Dvořákova je určena, jak pro veřejnost, tak i pro sportovní kluby. Sportovní hala nabízí vlastní parkoviště a těsné blízkosti se také nachází Sport-bar

www.sportovnihaladvorakova.cz

 

 

Skateboardové hřiště

Skatepark na Sokolské ulici prošel modernizací. Zastaralé prvky neodpovídající nárokům dnešní doby vystřídaly nové překážky, které si navrhli sami uživatelé skateparku.

O novou podobu areálu se postarala firma Mystic Construction s.r.o., která se stavbou skateparků zabývá už od roku 1996 a která má za sebou více než sto realizovaných staveb. Z původních překážek zůstala zachována minirampa, která byla začleněna do nového designu skateparku. Povrch nových překážek je velice odolný proti mechanickému poškození a odolává povětrnostním vlivům. Přispívá navíc ke snížení hluku při provozu skateparku.

Volný vstup na kluziště zůstane zachován. Modernizace areálu stála milion korun.