Městská plovárna Louka otvírá již tuto sobotu

Publikováno v sekci Plovárna Louka

Plovarna LoukaV sobotu 14. května otevře poprvé v tomto roce své brány Městská plovárna Louka

Květnová otvírací doby bude od 12:00 do 18:00. Od 1. června bude návštěvníkům plovárna k dispozici od 10:00 do 20:00. Při příznivém počasí bude probíhat i noční koupání v době od 20:30 do 22:30. Informace o otevírací době i o vstupném najdou zájemci na www.plovarnalouka-znojmo.cz

V sobotu otevírá plovárna v Louce

Publikováno v sekci Plovárna Louka

Plovarna LoukaKrásné počasí už pomalu klepe na dveře, a tak se stejně jako v minulých letech v polovině května otevírá návštěvníkům Městská plovárna v Louce. První plavce přivítá v sobotu 16. května.

V květnu bude platit zatím omezený, tj. odpolední provoz, od 1. června bude návštěvníkům plovárna otevřena celý den. Informace o otevírací době i o vstupném najdou zájemci na www.plovarnalouka-znojmo.cz. V loňském roce přivítala plovárna na čtyřiačtyřicet tisíc návštěvníků. Věřme, že letošní léto bude svým počasím k návštěvě plovárny ještě příznivější a návštěvníků bude letos více. Znojmo spravuje ještě jedno koupaliště, a to v městské části Mramotice. Tamní koupaliště bývá vždy otevřeno v hlavní sezóně – tedy v červenci a srpnu.

Opravili jsme fontány na plovárně

Publikováno v sekci Plovárna Louka

oprava fontanyMísto záhonu kvetoucích růží zrezlé keře utopené jak v rýžovém poli. Tak vypadala ještě donedávna část jednoho ze zelených pásů na městské plovárně v Louce. Teď už je to minulostí.

V těsné blízkosti růží je v zemi pod betonovými čtverci zabudován systém stříkajících fontán pro osvěžení návštěvníků plovárny. Jenže padající voda stříká na záhon a zcela utápí zelené keře. Několik opatření, kterými se vedení plovárny pokoušelo již dříve skloubit tryskající zábavu s kvalitním růstem růží, zatím nevedlo k výraznému zlepšení. A tak v těchto dnech sáhli pracovníci plovárny k radikálnějšímu řešení – zcela odizolovat problematické místo od zeleného pásu. Prací svépomocí navíc šetří městskou kasu.

Otevírá se plovárna v Louce

Publikováno v sekci Plovárna Louka

Plovarna LoukaTeplé počasí již klepe na dveře a plovárna v Louce je tak plně nachystaná na další sezónu. Otevírá v sobotu 10. 5. ve 12:00. 

Do konce května bude otevřeno každý den od 12:00 do 18:00. "Pro návštěvníky se na plovárně proti loňské sezoně nic nemění. Vstupné zůstává stejné jako v loni,“ upřesnil František Svoboda, správce plovárny. Spolu s ním začíná práce také několika plavčicím a plavčíkům, kteří budou dohlížet na bezpečné koupání všech příchozích.