Společenství vlastníků jednotek

Publikováno v sekci Správa domů

Správa nemovitostí města Znojma je již tradičně spojována se správou bytových a nebytových prostor, sportovišť a dalších nemovitostí, které vlastní město Znojmo. Málokdo však již ví, že Správa nemovitostí města Znojma poskytuje veškeré své služby i soukromým a právnickým osobám, společenstvím vlastníků jednotek a bytovým družstvům.

 

Služby, které standardně nabízíme lze rozdělit do několika kategorií:


 • Služby ekonomické a administrativnímlyn
  Jedná se o základní služby, od vedení účetnictví, správy financí až po zajišťování pravidelné údržby domů včetně revizí.
 • Služby provozně technické
  Tyto služby patří rovněž mezi základní a zahrnují jak pravidelné služby (například údržbu zeleně nebo úklid společných prostor) tak i služby rozsáhlejšího charakteru kam můžeme zařadit například opravy domu nebo jeho revitalizaci.

 

Vyřídíme za Vás úřední záležitosti.

 

Mimo tyto základní služby nabízíme svým zákazníkům i služby, se kterými se u externích správců domů pro společenství vlastníků jednotek nejčastěji nesetkáte: 


 • Služby poradenského charakteruMP900438951
  Rozsáhlejší oprava domu nebo jeho revitalizace nepředstavují jenom stavební část. Té vždy předchází projekt, kalkulace nákladů a v neposlední řadě i financování, například pomocí úvěru od některé z bankovních institucí. I v tomto směru se dokážeme o Váš dům postarat, poradit Vám a vybrat pro Vás nejvhodnější alternativu.

   

MP900438685


      Poradíme Vám.

  

 • Právní pomoc
  Ať už se v rámci společenství vlastníků jednotek dostanete do jakkoli nepříjemné situace, jsme schopni Vám nabídnout právní služby, pomoci Vám s vymáháním pohledávek a citlivě s Vámi konzultovat následné kroky.

 

              S námi se neztratíte.

                

 

 
MP900437205
 • Spolupráce s výborem vlastníků jednotek
  Tak jako opravě domu předchází plánování, i shromáždění společenství vlastníku jednotek předchází určitá administrativa, která ovšem nekončí jenom prostým zápisem z jednání. I v tomto ohledu máme bohaté zkušenosti a dokážeme Vám poskytnout naše služby. Pomůžeme Vám neztratit se v administrativě.

 


Nenecháme Vás o samotě. 

 

MP900390472


Největším problémem je vždy komunikace mezi výborem společenství vlastníků jednotek a správcem nemovitosti. I v tomto ohledu se snažíme maximálně vyjít vstříc našim zákazníkům. Maximum administrativy jsme přesunuli na webový portál. Naši zákazníci tak mají okamžitý přístup ke všem dokumentům a navíc s námi mohou bez problémů okamžitě komunikovat.

Disponujeme natolik dostatečnými kapacitami a pokrytím technických služeb, že jsme schopni vám bez problémů nabídnout i nepřetržitou havarijní službu: 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.

 

Jsme tu pro Vás...Aktuální ceník služeb pro společenství vlastníků jednotek